19. 6. 2026
Dobrý den!
Tento týden jsme ve všech předmětech opakovali probrané učivo.
Informace k příštímu týdnu:
Od 22. 6. do 25. 6. končí vyučování v 11:45 h. V pátek bude rozdáno vysvědčení (do 8:45 h).
V pondělí se s dětmi sejdeme v 8 hodin před školou a pojedeme MHD do sportovního a relaxačního areálu Vltavanů v Praze 4. Děti si vezmou batůžky - svačinu, pití, kapesné, sportovní oblečení. Vrátíme se v 11:45 h.
V úterý půjdeme ráno do třídy a během dopoledne se zúčastníme charitativního běhu na školním hřišti. Děti dostaly již dříve pozvánku i na odpolední setkání pro rodiče a veřejnost.
Ve středu budeme ve třídě, děti si přinesou penál. Měly by dostat učebnice do šestého ročníku.
Ve čtvrtek se s dětmi rozloučíme společnou snídaní, půjdeme na zmrzlinu a pak do lesa nebo na hřiště.
Přeji vám pěkný víkend. J. Livorová