26. 6. 2026
Vážení rodiče,
máme za sebou další školní rok a já bych Vám chtěla upřímně poděkovat za Vaši neocenitelnou podporu, energii a čas, který jste dětem i škole během druhé třídy věnovali. Velmi si vážím naší otevřené komunikace, vaší ochoty pomáhat a trpělivosti, kterou jste s dětmi při každodenní domácí přípravě měli. Úspěchy Vašich dětí jsou naší společnou zásluhou.
Užijte si s dětmi krásné léto plné odpočinku, radosti a nezapomenutelných zážitků. A v září se budu moc těšit na shledanou ve třetí třídě!
S přáním všeho dobrého
Helena Čamachová