25. 6. 2026
Vážení rodiče,
dnes jsme se celý den věnovali úklidu třídy a proběhlo i malé ochlazení - nanukem! :) Navštívili jsme taky naší budoucí třídu.
Zítra si během 1. vyučovací hodiny si rozdáme vysvědčení a v 9:00 se přidáme ke špalíru pro deváťáky a odcházíme domů nebo do družiny (pokud si děti nevyzvednete a navštěvují družinu)
ŠKOLNÍ DRUŽINA - důležité pokyny pro pátek 26. 6.:
- Lístek do družiny: Pokud půjde vaše dítě v pátek do ŠD, je nutné mu napsat lístek s touto informací. Třídní paní učitelka podle toho děti předá vychovatelkám do ŠD, nebo je po vysvědčení pustí domů.
- Oběd: V pátek jdeme na oběd v 11:45.
- Uvolňovací bloky: Časy uvolňovacích bloků zůstávají stejné, ale pozor – v pátek končí provoz ŠD mimořádně již v 16:00!