17. 6. 2026
Vážení rodiče,
dnešní probraná látka:
ČJ – dopis, adresa. Psali jsme dopis :)
VV – malba zátiší
Zítra se učíme jen první dvě hodiny, poté děti odchází do Zoo – budeme mít pouze matematiku. S sebou penál a učebnici matematiky.
Ti, kteří nejdou do ZOO, se budou dál normálně učit, až do 12:40, učebnice ovšem nebudou potřeba.
Stejně tak v pátek už děti učebnice potřebovat nebudou. Stačí pouze penál. Pokud bude hezky, vyrazíme na výuku ven.
Do pátku všichni odevzdají vyplněný násobilkový sešit!!!
Harmonogram příštího týdne napíšu na stránky třídy v pátek.
Přeji klidné odpoledne.
Lenka Lodrová