pátek 19. 6. 2026
Dobrý den,
konec školního roku se nám blíží, a tak si dnes děti odnesly téměř všechny sešity (malé sešity na psaní si ještě rozdáme). Ve škole nám zůstaly už jen písanky.
Na příští týden prosím dětem přibalte prostornou igelitovou tašku, případně i dvě. Budeme si postupně odnášet výtvarné potřeby, výrobky z pracovních činností a další drobnosti, které nám ve třídě ještě zůstaly.
Příští týden budeme končit každý den v 11:45.
PONDĚLÍ
- plavání
ÚTERÝ
- Charitativní běh
- odpoledne navazuje zahradní slavností s programem pro veřejnost
STŘEDA
- celodenní výlet (do batůžku svačinu, pití, pokrývku hlavy, kapesné - půjdeme na průzkum Kunratického lesa) - vrátíme se 4. hodinu
ČTVRTEK
- třídnické práce
- rozloučení od 17:00 u Globusu - https://maps.app.goo.gl/MTBcB1o3QgEmWnkr6
PÁTEK
- během 1. vyučovací hodiny si rozdáme vysvědčení
- v 9:00 se přidáme ke špalíru pro deváťáky a odcházíme domů nebo do družiny (pokud si děti nevyzvednete a navštěvují družinu)