AKADEMIE ZAČÍT SPOLU

Publikováno: 2. 6. 2024 Autor(ka): Lucie Bohatá
AKADEMIE ZAČÍT SPOLU

Program Začít spolu je založen na principech spolupráce, otevřené komunikace a aktivního učení. Naši žáci mají možnost objevovat svět kolem sebe prostřednictvím různorodých projektů, které podporují jejich zájem a kreativitu. Školní akademie je vrcholem tohoto úsilí a poskytuje žákům příležitost předvést své dovednosti a znalosti v různých oblastech, jako jsou mj. hudba, tanec a divadlo.

Proto vás zveme, abyste se k nám připojili a stali se součástí této výjimečné události. Vaše podpora a účast je pro naše žáky nesmírně důležitá a pomáhá jim růst a rozvíjet se.

Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na společně strávený čas během akademie Začít spolu, která startuje v 16:30 h, sraz dětí s učiteli podle domluvy, předpokládáme cca 16:10 - 16:15 h před KC Zahrada.

S úctou celý tým Začít spolu